TV LG OLED evo AI G5 OLED55G56LS Czarny
LG
Numer produktu: 153916597
-16%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9783,00zł
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 20.05.2026 - 22.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG OLED evo AI OLED55G56LS. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED evo, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: OLED Motion, Czas odpowiedzi (typowy): 0,1 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S2, DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-S. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Przekątna ekranu
139.7 cm / 55 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1222 mm / 703 mm / 27.2 mm
Format HD
UHD 4K
UltraHD Premium
tak
Format HDR
Dolby Vision, HLG
Wirtualny asystent
Sztuczna inteligencja (AI)
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
165 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz