TV LG OLED evo AI OLED55G55LW Srebrny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 20.05.2026 - 22.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG OLED evo AI OLED55G55LW. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED evo, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: OLED Motion, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Srebrny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
139.7 cm / 55 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1222 mm / 703 mm / 27.2 mm
Format HD
UHD 4K
Format HDR
Dolby Vision
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Technologia
FreeSync i G-SYNC
Procesor
α11 4K AI
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
165 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz