TV LG OLED evo AI OLED65G55LW Srebrny
LG
Numer produktu: 161209138
Porównaj
Zobacz dane techniczne
Niestety dostawa nie jest możliwa
Ten produkt będzie wkrótce dostępny
Porównaj
LG OLED evo AI OLED65G55LW. Długość przekątnej ekranu: 165,1 cm (65"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED evo, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: OLED Motion, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Srebrny
Przekątna ekranu
165.1 cm / 65 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1441 mm / 826 mm / 24.3 mm
Format HDR
Dolby Vision
FreeSync i G-SYNC
Procesor
α11 4K AI
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
165 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz