TV LG UHD AI UA75 65UA75006LA Czarny
LG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 19.05.2026 - 21.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
LG UHD AI 65UA75006LA. Długość przekątnej ekranu: 165,1 cm (65"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski, Typ podświetlenia LED: Direct-LED. Smart TV. Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
165.1 cm / 65 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1455 mm / 841 mm / 67.9 mm
Format HD
UHD 4K
Obraz 3D
nie
UltraHD Premium
tak
Format HDR
HDR10, HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
webOS
Funkcje AI
Procesor AI, Skalowanie AI, Grafika, przetwarzanie obrazów i wideo ulepszone przez AI
Sztuczna inteligencja (AI)
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz