TV PHILIPS 8000 series 50PUS8309/12 Czarny
PHILIPS
Zobacz dane techniczne
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 22.05.2026 - 26.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Philips 8000 series 50PUS8309/12. Długość przekątnej ekranu: 127 cm (50"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: LED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Jasność: 350 cd/m², Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-T, DVB-T HD, DVB-T2, DVB-T2 HD. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
LED
Przekątna ekranu
126 cm / 50 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
111.6 cm / 65.8 cm / 8.2 mm
Format HD
HDR 4K
Obraz 3D
nie
Format HDR
HDR10, HDR10+, HLG
Smart TV
tak
System operacyjny
Titan OS
Technologia
Nie
Funkcje AI
Automatyczne tworzenie treści
Sztuczna inteligencja (AI)
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
60 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
60 Hz