TV SAMSUNG GQ55S95DAT Czarny
SAMSUNG
Dostępny online
Złóż zamówienie dzisiaj, a dostarczymy je w dniach 19.05.2026 - 21.05.2026
+ Darmowa dostawa
Porównaj
Samsung GQ55S95DAT. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Typ HD: 4K Ultra HD, Technologia wyświetlacza: OLED, Kształt ekranu: Płaski. Smart TV. Technologia interpolacji: Motion Xcelerator, Natywne proporcje obrazu: 16:9. System formatu sygnału cyfrowego: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Przewodowa sieć LAN. Kolor produktu: Czarny
Charakterystyka techniczna
Typ produktu
TV
Typ wyświetlacza
OLED
Przekątna ekranu
138 cm / 55 "
Wymiary bez podstawą (szer./wys./głęb.)
1224.6 mm / 706.3 mm / 11 mm
Format HD
OLED 4K
Format HDR
HDR10+
Smart TV
tak
System operacyjny
Tizen
Technologia
FreeSync Premium Pro
Funkcje AI
Wirtualny asystent
Sztuczna inteligencja (AI)
Tak
Wyposażenie
Rozdzielczość
3840 x 2160 pixels
Częstotliwość odświeżania (maksymalna)
100 Hz
Częstotliwość odświeżania (domyślna)
120 Hz