Aktualności

więcej

2022-10-12

Telewizory z rozdzielczością 4K w ciągu kilku lat od pojawienia się na rynku stały się już nowym standardem, skutecznie wypierając modele Full HD. Co to dokładnie jest? Poniżej wyjaśniamy i przedstawiamy miniranking TV 8K!

Więcej

2022-10-06

Jakie modele głośników polecamy do nowoczesnych telewizorów Samsung? I jak je podłączyć? Prezentujemy tutaj najciekawsze propozycje.

Więcej

Bogata oferta zegarów ściennych oraz budzików tylko w sklepie MediaMarkt.pl. U nas znajdziesz minimalistyczne, eleganckie zegary wiszące, które będą ozdobą każdego pomieszczenia, zegary stojące z timerem oraz radiobudziki, które obudzą o świcie każdego śpiocha.  Wybierając zegar należy się zastanowić, czy wolimy mechanizm analogowy ze wskazówkami, czy wyświetlanie czasu na ekranie. Obecnie zegary mają więcej funkcji niż tylko odliczanie czasu, niektóre modele mogą wskazywać datę, prognozę pogody, a nawet wilgotność powietrza. Wszystkie zegary wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Staranne wykończenie cieszy oko i stanowi niebanalny element dekoracyjny.