Smartfon SAMSUNG Galaxy Note 10 Lite Srebrny SM-N770FZSDXEO

nr kat.: 1419088
  • Wyświetlacz: 6.7" (1080 x 2400, Dotykowy, Super AMOLED)
  • Model procesora: Samsung Exynos 9810
  • Pamięć wbudowana: 128 GB
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Aparat: Tylny: 12 + 12 + 12 Mpix, Przedni: 32 Mpix
  • Komunikacja: LTE, Wi-Fi 5 (802.11ac), Bluetooth 5.0 LE, NFC
  • System operacyjny: Android 10
Zobacz pełną specyfikację Zobacz pełną specyfikację
Niedostępny

Opis i specyfikacja

note10lite kv 1920px

Cechy Główne

design

Nowoczesny wygląd

Rewelacyjny obraz na wyświetlaczu Infinity-O, elegancki wygląd i zaokrąglone brzegi dla wygodnego chwytu.

rysik spen-8

Rysik S Pen

Dzięki Bluetooth oprócz robienia notatek i rysowania, możesz także użyć gestów, by sterować multimediami.

wydajnosc 2-8

Świetna wydajność

Płynna wielozadaniowość za sprawą ośmiordzeniowego procesora i 6 GB RAM.

superszybkie ladowanie-8

Dłuższa praca

Pojemne ogniwo 4500 mAh i szybkie ładowanie 25 W, by używać smartfona przez cały dzień*.

aparat 3-8

Wszechstronne aparaty

Wyraźne zdjęcia i filmy nawet w słabych warunkach oświetleniowych, dzięki 3 tylnym aparatom.

skanowanie odcisku palca-8

Bezpieczeństwo danych

Skuteczną ochronę danych i wygodę użytkowania zapewnia czytnik linii papilarnych w ekranie.

* Szacowany na podstawie profilu użytkowania przeciętnego/typowego użytkownika z całkowicie naładowanym urządzeniem.

Poznaj Galaxy Note10 Lite

poznaj note lite 1920px

Wszystkie sztandarowe funkcje serii Note dla Ciebie

Samsung Galaxy Note10 Lite to wszystko to, co zachwyca od lat w serii Note plus kilka nowości. Pracuj efektywniej, korzystając z wielofunkcyjnego rysika S Pen. Rób notatki, szkicuj albo steruj multimediami za pomocą gestów. Smartfon posiada rewelacyjny wyświetlacz Infinity-O o przekątnej 6,7 cala. Świetnie będą się na nim prezentowały zdjęcia zrobione przy użyciu 3 tylnych aparatów, w tym głównego z optyczną stabilizacją obrazu.

Nowoczesny design

Zaprojektowany, by zachwycać

Który z unikalnych kolorów będzie do Ciebie najlepiej pasował: Aura Red, Aura Glow czy Aura Black? Każdy z nich jest równie stylowy, jak cały Samsung Galaxy Note10 Lite. Elegancki, z niemal bezramkowym wyświetlaczem Infinity-O, z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami oraz fantastycznym rysikiem S Pen.

* Rzeczywisty kolor może różnić się od prezentowanego na zdjęciach ze względu na oświetlenie. Dostępność kolorów i modeli może się różnić w zależności od kraju lub operatora.

note10 lite kinowy ekran 1920px 1

Kinowy ekran w Twojej dłoni

Spójrz, jak wyśmienicie prezentują się obrazy na dużym 6,7-calowym* wyświetlaczu Infinity-O. Ma kinowe proporcje 20:9 i ograniczone do minimum ramki. Technologia Super AMOLED gwarantuje wysokie nasycenie kolorów i świetny kontrast, czyniąc oglądanie filmów i zdjęć prawdziwą ucztą dla wzroku. Dodatkowo, w ekranie znajduje się czytnik linii papilarnych. Z jego pomocą łatwo wybudzisz telefon i zabezpieczysz swoje dane.

* Wyświetlacz Infinity 6,7": ekran mierzony po przekątnej jako pełny prostokąt i 6,6" przy uwzględnieniu zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone narożniki i wycięcie kamery.

Więcej możliwości, dzięki rysikowi S Pen

note10 lite rysik spen 1920px 1

Czy korzystałeś już z wyjątkowego rysika S Pen? Rozszerza możliwości smartfona, pozwalając na bardziej efektywną pracę i większą kreatywność. Umożliwi Ci szybkie sporządzanie notatek. Napisz coś lub narysuj, a następnie edytuj lub prześlij znajomym. Możesz też skorzystać z wielu aplikacji, stworzonych z myślą o rysiku.

Twój nowy pilot

Dzięki modułowi Bluetooth, możesz używać rysika do zdalnego sterowania funkcjami multimedialnymi**. Naciśnij przycisk raz albo dwa lub wykonaj gest bez dotykania urządzenia***, a zmienisz slajd prezentacji, przybliżysz fotografowany obiekt, czy uruchomisz odtwarzanie muzyki.

* Zdjęcia wykonane za pomocą Galaxy Note10 Lite. ** Rysik S Pen może działać w odległości do 10 metrów od urządzenia, zależnie od otoczenia. *** Obsługa gestów Air Actions może się różnić w zależności od aplikacji.

aparat

Aparat

Naciśnij przycisk raz, by zrobić zdjęcie lub dwa razy, by uruchomić nagrywanie. Nakreśl w powietrzu koło, by skorzystać z funkcji zoom.

galeria

Galeria

Przesuń rysikiem w prawo lub w lewo, by przejść do następnego zdjęcia w Galerii lub wrócić do poprzedniego.

muzyka

Odtwarzacz muzyczny

Kliknij raz, by odtworzyć muzykę lub dwa razy, by zmienić playlistę. Zwiększ głośność, gestem do góry.

Więcej możliwości w zasięgu ręki

Jednolita budowa rysika sprawia, że łatwo się go wsuwa i wysuwa na swoje miejsce. Ma wąską końcówkę o grubości 0,7 mm, która oferuje aż 4096 poziomów nacisku. Pisząc lub rysując poczujesz się, jakbyś posługiwał się długopisem lub ołówkiem.

ar doodle 2

AR Doodle

Nagraj film i narysuj coś na nim za pomocą rysika S Pen. Stworzysz rysunki 3D, które będą poruszały się zgodnie z otoczeniem czy z mimiką twarzy. 

* Dostępne tylko w fabrycznej aplikacji Aparat.

notatki w dokument

Zmień notatki w dokument

Sporządź błyskawicznie odręczną notatkę, a następnie jednym kliknięciem zamień ją w dokument cyfrowy, który możesz edytować lub przesłać znajomym*.

* Rzeczywista funkcja eksportu tekstu może wymagać pewnego przetworzenia w celu przekształcenia zapisu w tekst. Funkcja eksportu tekstu jest obsługiwana tylko w aplikacji Samsung Notes. Dostępność funkcji może się różnić w zależności od języka.

pisz na ekranie

Notatka na wyłączonym ekranie

Teraz możesz sporządzić notatkę na wyłączonym ekranie. Napisz coś lub naszkicuj, używając kolorów, a następnie zapisz w Samsung Notes lub przypnij do ekranu Always on Display, gdy chcesz mieć ją stale na oku.

Moc, by robić więcej rzeczy równocześnie

note10 lite wydajnosc 1920px 2

Ośmiordzeniowy procesor 10 nm oraz 6 GB RAM zatroszczą się, by każde zadanie wykonywane na smartfonie przebiegało płynnie i efektywnie. Możesz uruchomić równocześnie wiele aplikacji, edytować wideo i grać, nie zauważysz opóźnień bądź wolniejszego działania.

* Obraz symulowany w celach ilustracyjnych. ** Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od środowiska użytkownika.

pojemna bateria

Pojemna bateria

Bateria o dużej pojemności 4500 mAh (typowo)* jest wspierana przez sztuczną inteligencję, by dopasować się do tego, w jaki sposób korzystasz ze smartfona i oszczędzać energię**.

* Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Typową wartością jest szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Nominalna (minimalna) pojemność wynosi 4370 mAh. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników. ** Oszacowano na podstawie profilu użytkowania przeciętnego/typowego użytkownika z całkowicie naładowanym urządzeniem. Niezależnie oceniane przez Strategy Analytics w okresie 2019.12.10–2019.12.17 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-N770. Rzeczywisty czas pracy baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników.

szybkie ladowanie

Szybkie ładowanie

Dzięki wsparciu szybkiego ładowania 25 Wjuż po godzinie ładowania będziesz mógł korzystać ze smartfona przez cały dzień*.

* Oszacowano przez Samsung, na podstawie średniej stawki ładowania w przedpremierowej wersji Galaxy Note10 Lite z użyciem wbudowanej ładowarki wraz z profilem użytkowania przeciętnego/typowego użytkownika. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.

duza pojemnosc dysku

Przechowuj więcej

Do przechowywania filmów, zdjęć i innych plików masz aż 128 GB pamięci wewnętrznej. Jeśli chcesz ją rozszerzyć do nawet 512 GB, załóż kartę microSD*.

* Karta microSD sprzedawana jest osobno. Dostępność może się różnić w zależności od kraju i producenta.

Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia

note10lite aparaty 1920px

Zarówno zdjęcia, jak i filmy zrobione za pomocą Galaxy Note10 Lite są bardzo wysokiej jakości. 3 tylne i 1 przedni aparat zarejestrują codzienne chwile, ważne wydarzenia i wszystkie odwiedzane przez Ciebie miejsca. Z pomocą przyjdziefunkcja automatycznego doboru scen, która automatycznie rozpoznaje 30 najczęściej fotografowanych scen i dobiera do nich najlepsze parametry ekspozycji**. 

* 30 dostępnych trybów: twarz, dziecko, osoba, pies, kot, jedzenie, ludzie, plaże, niebo, góra, zachód słońca, wschód słońca, miasto, śnieg, wodospad, woda, sceneria, scena, pojazdy, napoje, kwiaty, drzewa, zieleń, zwierzęta, obuwie, pod światło, wnętrze, tekst, ubrania i nocny widok.

stabilizacja obrazu

Stabilizacja obrazu

Twoje filmy będą płynne, naturalne i w wysokiej rozdzielczości. Zadba o to tryb Super Steady i podwójna optyczna stabilizacja obrazu. Również sztuczna inteligencja, na podstawie wgranej biblioteki miliona klatek, przewiduje ruch i redukuje drgania. 

* Filmy zarejestrowane przy pomocy Galaxy Note10 Lite. Tryb dostępny tylko podczas nagrywania w jakości Full HD. Wyniki mogą się różnić w zależności od warunków fotografowania, w tym wielu obiektów, braku ostrości lub ruchomych obiektów.

edycja wideo

Edycja wideo

Zmontuj i poddaj edycji nakręcony film, używając do tego smartfona. Dodaj efekty przejścia ekranu, rysunki czy napisy za pomocą rysika S Pen, możesz także zmieniać prędkość odtwarzania.

zdjecia 3 perspektywy

Zdjęcia z 3 perspektyw

Chcesz pokazać więcej, czy mniej? Z 3 tylnymi aparatami masz wybór. Zarejestruj szeroki kadr za pomocą obiektywu obejmującego pole widzenia 123°. Codzienne sceny utrwali obiektyw z jasną przysłoną F1,7 w rozdzielczości 12 MP i z optyczną stabilizacją obrazu. Możesz również zrobić zbliżenie na obiekt, umożliwi Ci to teleobiektyw z 2-krotnym optycznym zoomem.

Zaakcentuj na zdjęciu to, co chcesz

Lubisz efekt bokeh? Bardzo łatwo go osiągnąć na Galaxy Note10 Lite. Możesz rozmyć tło na wiele sposobów. Skorzystaj także z filtrów, by Twoje zdjęcie nabrało artystycznego charakteru.

note10 lite efekty 1920px

Zaawansowana edycja wideo

Poznaj nowe funkcje, rozszerzające możliwości edycji wideo. Oprócz montażu filmu, możliwości dodawania filtrów, efektów upiększających, naklejek i muzyki, otrzymujesz 5 dodatkowych opcji.

aranzacja

Aranżacja (dodawanie ujęć i edycja video)

efekty przejscia

Efekty przejścia ekranu

dodawanie tekstu

Wstawianie napisów

regulacja predkosci

Regulacja prędkości*

* Obsługuje 3 poziomy (x0,5, x1,0, x2,0) ustawień wstępnych.

dodawanie motywu jednym kliknieciem

Dodanie motywu jednym kliknięciem

Jedno kliknięcie S Pen, by zrobić zachwycające selfie

Galaxy Note10 Lite oznacza nieograniczone możliwości pstrykania selfie. Wreszcie możesz je zrobić, nie trzymając aparatu w ręce. Postaw smartfona w dowolnym miejscu, skieruj obiektyw na siebie i zrób zdjęcie, klikając w przycisk rysika S Pen!*

* Zdalne sterowanie rysikiem S Pen obejmuje zasięg do 10 metrów na otwartej przestrzeni. Sposób przedstawienia zależy od okoliczności. ** Zdjęcia wykonane za pomocą Galaxy Note10 Lite i S Pen.

note10 lite klikniece do zdjecia 1920px

Wciągająca mobilna rozgrywka

gry 1920px 1

Odpal mobilną grę, ciesz się płynną rozgrywką ze świetnymi efektami wizualnymi. Graj, używając rysika S Pen, by za każdym razem osiągać lepsze wyniki. Zanurz się w przestrzennym brzmieniu za sprawą technologii Dolby Atmos i świetnej jakości dźwięku, dopasowanego przez inżynierów z AKG. Teraz, dzięki Galaxy Note10 Lite możesz być na bieżąco z nowymi grami, serialami i muzyką.

* HARRY POTTER: Oprogramowanie WIZARDS UNITE © 2019 Warner Bros. Entertainment Inc. Współtworzone przez WB Games San Francisco i Niantic, Inc. WIZARDING WORLD, HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS Prawa do publikacji © J.K. Rowling. GRY PORTKEY, HARRY POTTER: WIZARDS UNITE, WIZARDING WORLD, HARRY POTTER i FANTASTIC BEASTS znaki, nazwy i powiązane znaki © i ™ Warner Bros. Entertainment Inc. © Niantic, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bezpieczeństwo na każdym poziomie

samsung knox

Platforma Samsung Knox

Twoje prywatne dane są chronione na wielu poziomach. Platforma Knox chroni smartfona przed złośliwym oprogramowaniem, próbami zhakowania urządzenia i innymi zagrożeniami.

odblokowywanie

Spersonalizowane odblokowywanie

Tylko ty masz dostęp do danych zapisanych na smartfonie. Możesz go błyskawicznie odblokować, używając wbudowanego w ekran czytnika linii papilarnych.

Porównaj modele Galaxy

note10 lite tabelka
a80 tabelka
a71 tabelka

Galaxy Note10 Lite

Galaxy A80

Galaxy A71

DESIGN

Glass + Metal + 3D Glasstic

3D Glasstic + Metal Frame

3D Glass

WYMIARY

163.7 x 76.1 x 8.6 mm

165.2 x 76.5 x 9.3 mm

163.5 x 75.9 x 7.7 mm

WYŚWIETLACZ

6.7” FHD+ (2400 x 1080)

Super AMOLED Infinity-O Display

6.7”  FHD+ (2400 x 1080)
Super AMOLED New Infinity Display

6.7” FHD+ (2400 x 1080)
Super AMOLED Infinity-O Display

APARATY