Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Usługi


Bilety na koncerty

Bilety na najlepsze koncerty w Polsce. Już do nabycia w Media Markt. Eventim i Media Markt przypominają uczestnikom koncertów o bezpieczeństwie zakupu biletów na koncerty.

Dowiedz się więcej ›


Gwarancja Plus

Dodatkowe bezpieczeństwo i przedłużona ochrona!
Szybki i przyjazny proces zakupu gwarancji, Wszystkie dokumenty otrzymasz od razu w markecie, Łatwy protokół szkody, Profesjonalna pomoc w markecie lub za pośrednictwem serwisów.

Dowiedz się więcej ›


Karta kredytowa Media Markt Visa

Karta kredytowa Media Markt Santander Consumer Banku
Zakupy na raty i dodatkowe korzyści z kartą kredytową Media Markt Santander Consumer Banku.

Dowiedz się więcej ›


Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa jest plastikową kartą typu pre-paid, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt na terenie Polski.
Jest bardziej praktyczna niż gotówka lub talon: łatwo ją zmieścić w w portfelu, jest bardziej odporna na zniszczenie: nie gnie się, nie zamoknie.

Dowiedz się więcej ›


PLFON

Bardzo niska cena, bardzo wysoka jakość. FONbox to świetne, elastyczne rozwiązanie, które nie tylko daje masę nowych możliwości, ale też radykalnie ogranicza koszty rozmów telefonicznych.
Teraz, dzięki PLFON, możesz mieć w domu najnowocześniejszą, multimedialną technologię w niebywale atrakcyjnej cenie, na własnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej ›

PowerService

PowerService to usługi:
- transportowo-instalacyjne dla RTV i AGD
- instalacja sprzętu komputerowego w domu klienta
- naprawa pogwarancyjna urządzeń.

Dowiedz się więcej ›

powrót

pixel