Aktualności

więcej

2023-08-04

Jaki czajnik na gaz jest najzdrowszy? Jeśli nie masz pewności, w jakim czajniku gotować wodę, przyda ci się nasz poradnik. Warto szukać modelu, który jest atrakcyjny wizualnie i trwały, a zastosowane materiały na pewno nie wpływają negatywnie na zdrowie użytkownika ani smak wody. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy czajnik na gaz – przeczytaj, zanim kupisz!

Więcej

2023-06-29

Nasz ranking blenderów kielichowych na pewno przyda się każdemu, kto planuje zakup nowego urządzenia tego typu. Masz czasem ochotę na pyszny koktajl albo gęsty sos przygotowany w domu? W takim razie dobry blender na pewno ci się przyda! To uniwersalny sprzęt, który z powodzeniem zastąpi wiele innych – dlatego sprawdź, który model będzie strzałem w dziesiątkę!

Więcej

Urządzenie i wyposażenie kuchnie nie jest łatwym zadaniem. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziesz wszystko, czego potrzeba w nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni. Wśród najczęściej przydatnych akcesoriów znajdują się kubki, szklanki, filiżanki, sztućce, foremki do pieczenia, cedzaki oraz durszlaki. Są to niezbędne przedmioty w każdym domu, bez których nie można przygotować posiłku. Wyposażając kuchnię warto również wybrać porządny zestaw noży złożony co najmniej z trzech elementów, przynajmniej dwie deski do krojenia (małą i dużą), drewnianą lub plastikową łopatkę do przekładania mięsa, otwieracz do puszek, wyciskarkę do czosnku oraz pojemniki do przechowywania żywności. Pojemniki dostępne obecnie na rynku mają różną wielkość oraz przeznaczenie. Są nawet specjalne opakowania do przechowywania pomidorów , czy owsianki. Jeżeli ktoś preferuje świeże soki z cytrusów powinien kupić ręczną wyciskarkę. Zapoznaj się z bogatą ofertą i wyposaż swoją kuchnię w najlepsze gadżety.