Aktualności

więcej

2023-09-24

Chcesz wiedzieć, jaki grzejnik elektryczny będzie najlepszy? Pomożemy dopasować urządzenie do metrażu oraz charakterystyki pomieszczenia. Jeśli interesuje cię konkretny grzejnik elektryczny, ranking modeli umożliwi wybranie najlepszego. Zobacz listę polecanych propozycji, które cieszą się popularnością i dobrymi opiniami.

Więcej

2023-08-31

Poznaj najlepszy sposób na podniesienie temperatury w pomieszczeniu i przeczytaj ranking grzejników olejowych. Wśród wszystkich rodzajów grzejników elektrycznych właśnie ten typ uchodzi za najskuteczniejszy. Nagrzany do odpowiedniej temperatury, długo utrzymuje ciepło, również po wyłączeniu zasilania. Chcesz się dowiedzieć, jaki grzejnik olejowy wybrać? Zobacz listę polecanych modeli!

Więcej

Zbyt niska temperatura ma negatywny wpływ nie tylko na komfort termiczny człowieka, ale także na jego produktywność. Przed dreszczami, gęsią skórką oraz innymi skutkami przebywania w zbyt zimnym pomieszczeniu, z przeziębieniem na czele, oprócz gorącego napoju i posiłku ochronią nas grzejniki. Ogrzewanie nimi jest zarówno tanie, jak i łatwe w montażu, a w dodatku współpracują niemalże z każdym źródłem ciepła. Dzięki nim temperatura szybko wzrośnie do odpowiedniego poziomu, nie nadszarpując przy tym domowego budżetu. Grzejniki mają jeszcze jedną bardzo ważną zaletę – dzięki ich różnorodnym rodzajom i wielkościom bardzo łatwo jest dobrać odpowiedni model do danego pomieszczenia. Pod oknami swoje miejsce znajdą grzejniki konwektorowe, w których funkcję grzewczą sprawuje osłaniana przez obudowę nagrzewnica – pętla z rury połączonej z radiatorem. Grzejniki ceramiczne, dzięki charakteryzującym się znakomitymi właściwościami termicznymi wkładom ceramicznym nie tylko szybko nagrzeją pomieszczenie, ale też na długo utrzymają w nim wysoką temperaturę, podobnie jak znacznie bardziej energooszczędne, lecz nieco wolniej nagrzewające się grzejniki olejowe. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl można znaleźć każdy z trzech wymienionych typów grzejników.