Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Biuro prasowe

MEDIA MARKT W KALISZU JUŻ WKRÓTCE W NOWEJ LOKALIZACJI

Centrum Media Markt w Kaliszu zmienia swoją lokalizację. Już od 22 października Media Markt zaprasza klientów do zupełnie nowego sklepu, usytuowanego w Galerii Kalisz przy ulicy Poznańskiej 121-131. Dzięki tej zmianie, Media Markt zapewni mieszkańcom Kalisza jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty najnowszych produktów, rozwiązań technologicznych i fachowego doradztwa.

Więcej
NOWE OTWARCIE MEDIA MARKT W NOWYM SĄCZU

Media Markt w Nowym Sączu jest od prawie 10 lat pierwszym adresem dla mieszkańców miasta i okolic, pod którym poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń do wyposażenia domu czy biura. W najbliższy piątek, 14 października, nastąpi nowe otwarcie sklepu, zlokalizowanego przy ul. Tarnowskiej 33. Najbardziej popularne w mieście miejsce inspiracji i zakupów nowoczesnej elektroniki zostało unowocześnione oraz dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Zyskało nie tylko nowy wygląd, ale też jeszcze lepszą funkcjonalność.

Więcej
Media Markt partnerem handlowym T-Mobile Warsaw Games Week

Już 13 października br. rozpocznie się czterodniowe święto wszystkich graczy – T-mobile Warsaw Games Week. W hali EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 będzie można spotkać najlepszych Cosplayerów, zagrać w gry jeszcze przed premierami oraz przetestować najnowsze urządzenia. Oficjalnym partnerem handlowym  targów jest sieć sklepów Media Markt, będąca liderem na rynku elektroniki użytkowej w Polsce. Marka zaprezentuje profesjonalny sprzęt gamingowy oraz najnowsze i najpopularniejsze gry. Na miejscu będzie można również zmierzyć się w turniejach gier, m.in. Forza Motorsport 6 oraz Counter-Strike: Global Offensive.

Więcej
NOWE OTWARCIE MEDIA MARKT W GDAŃSKU

W piątek 7 października nastąpi nowe otwarcie sklepu Media Markt w Centrum Handlowym Matarnia przy ul. Złota Karczma 27 w Gdańsku. Najpopularniejsze w mieście miejsce inspiracji i zakupów nowoczesnej elektroniki zyskało nie tylko nowy wygląd, ale też jeszcze lepszą funkcjonalność, dostosowaną do oczekiwań i potrzeb klientów.

Więcej
OTWARCIE MEDIA MARKT W ŻORACH

Już 29 września o godz. 7.00 w Żorach swoje podwoje otworzy nowoczesne centrum ze sprzętem elektronicznym Media Markt. Specjalistyczny market zaoferuje mieszkańcom miasta pełen wybór urządzeń oraz usług. Nowoczesna forma prezentacji produktów, najlepsi producenci, fachowe doradztwo - to wszystko będzie czekać na mieszkańców miasta w nowym technologicznym centrum Żor.

Więcej
MEDIA MARKT ZAPRASZA MIESZKAŃCÓW ŻOR DO WSPÓLNEJ ZABAWY

Pod koniec września sieć Media Markt otworzy w Żorach sklep z nowoczesną elektroniką. Zanim to jednak nastąpi, marka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy. W sobotę, 24 września na Rynku Miejskim ustawiony zostanie namiot z bezpłatnymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych – zabawami i konkursami, w których każdy może wygrać atrakcyjne nagrody!

Więcej
Urodzinowa promocja Media Markt w Siedlcach

Mieszkańcy Siedlec kochają nowe technologie, a ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych urządzeń w najlepszych cenach stał się specjalistyczny sklep Media Markt, zlokalizowany przy ul Brzeskiej 126. Od roku pełni on funkcję technologicznego centrum miasta. Teraz sklep świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na odwiedzających czeka szereg markowych produktów w jeszcze lepszych cenach. Promocja potrwa od 16 do 18 września br.

Więcej
NOWE OTWARCIE MEDIA MARKT W GDYNI

W piątek 16 września nastąpi nowe otwarcie sklepu Media Markt przy ul. Kcyńskiej 27c w Gdyni. Technologiczne centrum  miasta zyskuje nowy wygląd i funkcje, odpowiadające współczesnym trendom i potrzebom klientów. Jest to obecnie jedna z najnowocześniejszych powierzchni handlowych w Polsce.

Więcej
Raper KęKę spotka się z fanami w Media Markt Radom!

Już 16 września sklep Media Markt w Radomiu odwiedzi jeden z najbardziej lubianych i cenionych polskich raperów - KęKę, czyli Piotr Siara. To wyjątkowa okazja dla fanów, by osobiście spotkać się z reprezentantem sceny undergroundowej oraz autorem takich utworów jak „Nigdy dość”, „Zostaję” czy „Młody Polak” i zdobyć autograf. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Więcej
pixel