Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Biuro prasowe

Najlepsze prezenty świąteczne

Zakup świątecznych podarunków wiele osób zostawia „na ostatnią chwilę”. Poszukując tuż przed Gwiazdką pomysłów na upominki, warto odwiedzić Media Markt. W szerokiej ofercie sklepu znaleźć można propozycje prezentów, które sprawiają obdarowanym największą radość – nowoczesne technologie mobilne, elektronikę sportową, książki i płyty.

Więcej
Dajmy Jazzu w Media Markt!

„Dajmy Jazzu!” to nowa kolekcja płyt, stworzona z udziałem znakomitego znawcy muzycznych gatunków – Hirka Wrony. W serii dostępnych będzie pięć dwupłytowych albumów z największymi jazzowymi przebojami. To nie lada gratka zarówno dla wiernych fanów jazzu, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę z nim. Premiery albumów odbędą się 2 i 10 grudnia, a kolekcja będzie dostępna w sklepach Media Markt oraz na stronie www.mediamarkt.pl.

Więcej
Wielkie otwarcie Apple Shop w Media Markt w CH M1 Warszawa Marki

Już 12 listopada o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie Apple Shop zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH M1 w podwarszawskich Markach. Konsumenci poszukujący sprzętu elektronicznego najwyższej jakości znajdą tu pełen wybór produktów i akcesoriów marki Apple – w tym wszystkie najnowsze propozycje. Otwarciu towarzyszyć będzie również ciekawa oferta promocyjna.

Więcej
Media Markt Partnerem Filmu „Za niebieskimi drzwiami”

Sieć Media Markt została Partnerem Filmu „Za niebieskimi drzwiami”, który jest elementem projektu społecznego i akcji informacyjnej, dotyczącej problemu bezpieczeństwa dzieci. Ta wyjątkowa ekranizacja wspiera działalność Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk. Film „Za niebieskimi drzwiami” wchodzi na ekrany kin 4 listopada.

Więcej
MEDIA MARKT W KALISZU JUŻ WKRÓTCE W NOWEJ LOKALIZACJI

Centrum Media Markt w Kaliszu zmienia swoją lokalizację. Już od 22 października Media Markt zaprasza klientów do zupełnie nowego sklepu, usytuowanego w Galerii Kalisz przy ulicy Poznańskiej 121-131. Dzięki tej zmianie, Media Markt zapewni mieszkańcom Kalisza jeszcze lepszy dostęp do szerokiej oferty najnowszych produktów, rozwiązań technologicznych i fachowego doradztwa.

Więcej
NOWE OTWARCIE MEDIA MARKT W NOWYM SĄCZU

Media Markt w Nowym Sączu jest od prawie 10 lat pierwszym adresem dla mieszkańców miasta i okolic, pod którym poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń do wyposażenia domu czy biura. W najbliższy piątek, 14 października, nastąpi nowe otwarcie sklepu, zlokalizowanego przy ul. Tarnowskiej 33. Najbardziej popularne w mieście miejsce inspiracji i zakupów nowoczesnej elektroniki zostało unowocześnione oraz dopasowane do oczekiwań i potrzeb klientów. Zyskało nie tylko nowy wygląd, ale też jeszcze lepszą funkcjonalność.

Więcej
Media Markt partnerem handlowym T-Mobile Warsaw Games Week

Już 13 października br. rozpocznie się czterodniowe święto wszystkich graczy – T-mobile Warsaw Games Week. W hali EXPO XXI Warszawa przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 będzie można spotkać najlepszych Cosplayerów, zagrać w gry jeszcze przed premierami oraz przetestować najnowsze urządzenia. Oficjalnym partnerem handlowym  targów jest sieć sklepów Media Markt, będąca liderem na rynku elektroniki użytkowej w Polsce. Marka zaprezentuje profesjonalny sprzęt gamingowy oraz najnowsze i najpopularniejsze gry. Na miejscu będzie można również zmierzyć się w turniejach gier, m.in. Forza Motorsport 6 oraz Counter-Strike: Global Offensive.

Więcej
NOWE OTWARCIE MEDIA MARKT W GDAŃSKU

W piątek 7 października nastąpi nowe otwarcie sklepu Media Markt w Centrum Handlowym Matarnia przy ul. Złota Karczma 27 w Gdańsku. Najpopularniejsze w mieście miejsce inspiracji i zakupów nowoczesnej elektroniki zyskało nie tylko nowy wygląd, ale też jeszcze lepszą funkcjonalność, dostosowaną do oczekiwań i potrzeb klientów.

Więcej
pixel