Konsole przenośne (24)

Sortuj i filtruj

Premiera: 2020-10-13

  • Platforma: Inna

Przedsprzedaż

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Raty Online 0%: 20 x 49,45 ›
Sprawdź koszty rat
  • Platforma: Nintendo 2DS

Towar z ekspozycji

Odbiór w wybranych sklepach

Gdzie odebrać

Raty Online 0%: 20 x 29,90 ›
Sprawdź koszty rat
  • Układ graficzny: 8 bit , 16bit
  • Platforma: Inna

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Raty Online 0%: 20 x 20,95 ›
Sprawdź koszty rat
  • Platforma: Nintendo 2DS

Towar z ekspozycji

Odbiór w wybranych sklepach

Gdzie odebrać

Raty Online 0%: 20 x 31,85 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 49,95 ›
Sprawdź koszty rat
  • Platforma: Switch

Towar z ekspozycji

Odbiór w wybranych sklepach

Gdzie odebrać

Raty Online 0%: 20 x 51,40 ›
Sprawdź koszty rat
Raty Online 0%: 20 x 31,90 ›
Sprawdź koszty rat
  • Układ graficzny: 8 bit , 16bit
  • Platforma: Inna

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Raty Online 0%: 20 x 17,45 ›
Sprawdź koszty rat
Następna
strona
20 40 100 liczba produktów

Aktualności

Więcej

Konsola czy PC? Która platforma do gier jest lepsza?
Konsola czy PC? Która platforma do gier jest lepsza?

Konsola czy PC? Gracze na całym świecie nie są w tej kwestii zgodni. Zwolennicy obu rozwiązań toczą o to spór od dawien dawna. Często o wyborze nie decydują racjonalne argumenty, a wygoda i przyzwyczajenie. A co, gdyby spojrzeć na to zagadnienie chłodnym okiem i zastanowić się nad rozsądnym zakupem w perspektywie kilku najbliższych lat? Zobaczcie krótki poradnik, który pomoże w podjęciu właściwej decyzji.

Konsole przenośne – zabierz zabawę gdzie tylko zechcesz!


W tej kategorii znajdziesz dwa rodzaje konsoli przenośnych – będą to konsole przenośne dla dorosłych graczy oraz konsole przenośne dla dzieci. Wszystkie te produkty to doskonale źródło rozrywki tak w domu, jak i w podróży.

Konsole przenośne możemy mieć zawsze przy sobie – w kieszeni, w plecaku, w torbie. Dzięki nim, kiedy tylko dorwie nas nuda, możemy liczyć na więcej niż odrobinę ekscytującej rozrywki. Konsole przenośne dostępne w sklepie internetowym MediaMarkt.pl mają moc, która pozwala im sprawić, że dorośli na moment znów staną się dziećmi, a na twarzach najmłodszych graczy pojawi się nie tylko wyraz skupienia, ale przede wszystkim szczery szeroki promienny uśmiech.


Konsole przenośne – wciąż udoskonalana rozrywka


Przenośne konsole nie są najnowszą zdobyczą techniki. Pierwsze urządzenia tego typu były znane już w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Oferowały oczywiście bardzo prosty interfejs, a cała rozgrywka zamykała się tak naprawdę w jednym tylko tytule. Dało to jednak początek dzisiejszym urządzeniom, które zachwycają grywalnością i doskonałą jakością obrazu. Potrafią łączyć się z internetem i brać udział w grze z ludźmi z całego świata! Użytkownicy pierwszych konsoli przenośnych nie śmieli nawet marzyć o takich możliwościach. Ciekawe, czym jeszcze zaskoczy nas ta technologia…


Konsole przenośne dla dzieci – czym się różnią od konsoli dla dorosłych?


Konsole przenośne dla dzieci projektowane są tak, aby rodzice nie musieli martwić się o to, że ich pociechy grają w gry nieodpowiednie do ich wieku i dojrzałości. Zarówno konsole, jak i gry są doskonale opisane i oznaczone. Piktogramy PEGI od razu poinformują o występującej przemocy, przekleństwach lub innych nieodpowiednich treściach, które mogłyby źle wpłynąć na najmłodszych fanów gier. To bardzo pomocne zarówno, gdy szukamy gry dla swojego dziecka, jak i dla dziecka kogoś z rodziny lub przyjaciół.


W jakiego rodzaju gry zatem celować, gdy szukamy pierwszej konsoli dla swojej pociechy? Bezpiecznym rozwiązaniem będą nieskomplikowane i pozbawione przemocy gry nawiązujące do znanych i lubianych produkcji studia Pixar – na przykład Auta, czy Toy Story. Każdy młody gracz powinien docenić taki prezent.


Wciąż nie wiesz, jaką konsolę kupić? To nic zaskakującego. Współczesne konsole do gier są niczym przenośne centra dowodzenia i niełatwo odnaleźć się w ich wszystkich funkcjach. W razie wątpliwości zadaj więc pytanie naszym doradcom. To nie tylko specjaliści od sprzętu elektronicznego, ale często także zapaleni gracze, którzy doskonale znają wszystkie rynkowe nowości. Przenośne konsole nie mają przed nimi tajemnic.


Jeśli robisz zakupy online, możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwarantujemy również darmową dostawę i ewentualne zwroty.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]