Lampy błyskowe (7)

Filtruj

Lampa błyskowa NIKON SB-700

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 1 8 9 ,-

Zadzwoń

Lampa błyskowa CANON Speedlite 600EX II-RT

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 9 9 9 ,-

Zadzwoń

Lampa błyskowa CANON Speedlite 600EX-RT

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 3 9 9 ,-

Zadzwoń

Lampa błyskowa NIKON SB-5000

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 3 4 7 ,-

Zadzwoń

Lampa błyskowa OLYMPUS FL-600R

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 7 9 9 ,-

Zadzwoń

Lampa błyskowa SONY HVL-F43M

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 4 4 9 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Popularność materiałów 4K, z dnia na dzień robi się coraz większa. A to dlatego, że możliwość ich oglądania przestaje być przywilejem dostępnym dla nielicznych. Rośnie liczba sprzedawanych telewizorów 4K, a także komputerów czy konsol, zdolnych do odtwarzania rozdzielczości Ultra HD.

Lampy błyskowe Canon, Nikon, Fujifilm, Sigma i Sony przeznaczone zarówno dla najprostszych aparatów kompaktowych, jak i o wiele bardziej zaawansowanych lustrzanek. Lampa błyskowa jest niezastąpiona, gdy zdjęcia wykonywane są w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Jakie dodatkowe korzyści jest w stanie zaoferować fotografującej osobie dobra lampa błyskowa? Przede wszystkim gwarantuje ona to, że fotografowany obiekt będzie właściwie oświetlony. Gdy oświetlenie jest wyjątkowo słabe i aparat fotograficzny ma trudności z odpowiednim ustawieniem ostrości, lampa błyskowa wspomaga autofokus po to, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, czyli nieporuszone zdjęcie. Ogólnie rzecz biorąc, lampy błyskowe to specjalne urządzenia, które wyzwalają wiązkę światła, która jest niezbędna do tego, aby właściwie oświetlić fotografowany obiekt. Te urządzenia bez których nie mógłby się obyć żaden pasjonat fotografii powstały w drugiej połowie XX wieku. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzała najpopularniejsza, obecnie najpowszechniej stosowana lampa ksenonowa. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl każdy może znaleźć niezawodną lampę błyskową do swojego aparatu fotograficznego.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Lampy błyskowe
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]