Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Obudowy podwodne (8)

Filtruj

Obudowa SONY MPKAS3

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 1 9 ,-

Zadzwoń

Obudowa do nurkowania SONY MPKUWH1

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 2 0 ,-

Zadzwoń

Obudowa GOPRO AHDEH-301 Dive Housing

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 6 9 ,-

Zadzwoń

Inne GOPRO HD Skeleton Housing

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

1 3 9 ,-

Zadzwoń

Obudowa podwodna OLYMPUS PT-057 do TG 860/850

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 0 0 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Rejestrowanie otaczającej nas rzeczywistości, wraz z rozwojem technologii wchodzi na coraz wyższy poziom. Zdjęcia, które możemy udostępniać w ciągu kilku sekund po ich zrobieniu użytkownikom z całego świata, transmisje na żywo, niesamowita rozdzielczość 4k Ultra HD dostępna w smartfonie – to wszystko robi wrażenie.

Obudowy podwodne takich producentów jak GoPro, Garmin, Olympus i Sony, dzięki którym już nie będziemy musieli rozstawać się z naszym aparatem przed wejściem do wody. Pasję fotograficzną można i warto łączyć z wieloma innymi zainteresowaniami. Przykładem hobby, które może iść zgodnie w parze z robieniem zdjęć jest np. pływanie, nurkowanie, czy nawet eksploracja podwodnego świata. Nasze marzenia o jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych zdjęciach morskiej fauny i flory mogą jednak zostać szybko rozwiane przez brak przygotowania odpowiedniego sprzętu. Co jeżeli nie mamy aparatu fotograficznego z wodoodporną, wytrzymałą obudową? Największą funkcjonalność zaoferują obudowy podwodne. Dzięki nim można nie tylko głęboko zanurkować z aparatem, ale także przede wszystkim mieć dostęp do wszystkich przycisków i pokręteł również pod wodą. Dobrze zabezpieczony aparat może robić zdjęcia nawet na głębokości 40 lub 60 metrów! Obudowy podwodne można kupić zarówno dla aparatów z wymienną optyką, czyli lustrzanek i tzw. bezlusterkowców, jak i dla aparatów kompaktowych. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziemy również obudowy podwodne dla produktów GoPro i podobnych kamerek.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Obudowy podwodne