Obudowy podwodne (7)

Filtruj

Obudowa SONY MPKAS3

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 1 9 ,-

Zadzwoń

Obudowa do nurkowania SONY MPKUWH1

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 2 0 ,-

Zadzwoń

Obudowa GOPRO AHSSK-301 Skeleton Housing

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 0 0 ,-

Zadzwoń

Obudowa GOPRO AHDEH-301 Dive Housing

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

2 7 9 ,-

Zadzwoń

Obudowa podwodna OLYMPUS PT-057 do TG 860/850

Towar z ekspozycji

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

3 0 0 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Popularność materiałów 4K, z dnia na dzień robi się coraz większa. A to dlatego, że możliwość ich oglądania przestaje być przywilejem dostępnym dla nielicznych. Rośnie liczba sprzedawanych telewizorów 4K, a także komputerów czy konsol, zdolnych do odtwarzania rozdzielczości Ultra HD.

Obudowy podwodne takich producentów jak GoPro, Garmin, Olympus i Sony, dzięki którym już nie będziemy musieli rozstawać się z naszym aparatem przed wejściem do wody. Pasję fotograficzną można i warto łączyć z wieloma innymi zainteresowaniami. Przykładem hobby, które może iść zgodnie w parze z robieniem zdjęć jest np. pływanie, nurkowanie, czy nawet eksploracja podwodnego świata. Nasze marzenia o jedynych w swoim rodzaju, niepowtarzalnych zdjęciach morskiej fauny i flory mogą jednak zostać szybko rozwiane przez brak przygotowania odpowiedniego sprzętu. Co jeżeli nie mamy aparatu fotograficznego z wodoodporną, wytrzymałą obudową? Największą funkcjonalność zaoferują obudowy podwodne. Dzięki nim można nie tylko głęboko zanurkować z aparatem, ale także przede wszystkim mieć dostęp do wszystkich przycisków i pokręteł również pod wodą. Dobrze zabezpieczony aparat może robić zdjęcia nawet na głębokości 40 lub 60 metrów! Obudowy podwodne można kupić zarówno dla aparatów z wymienną optyką, czyli lustrzanek i tzw. bezlusterkowców, jak i dla aparatów kompaktowych. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl znajdziemy również obudowy podwodne dla produktów GoPro i podobnych kamerek.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Obudowy podwodne
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]