Akcesoria komputerowe

Aktualności

więcej

2023-09-30

Jaki router do domu sprawdzi się najlepiej? Jeśli szukasz urządzenia, które pozwoli w pełni wykorzystać potencjał szybkiego łącza internetowego, ten poradnik jest dla ciebie. Sprawdź i wybierz najlepszy router.

Więcej

2023-05-30

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa we własnym domu może być kamera IP – co to jest i jak działa? Na najważniejsze pytania związane z działaniem tego rodzaju kamer odpowiadamy w poniższym poradniku. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak wybrać właściwą kamerę IP wewnętrzną lub zewnętrzną. Sprawdź, którą kupić!

Więcej

To w czym komputery PC i notebooki nigdy nie zostaną wyprzedzone przez konsole do gier, tablety, czy smartfony, to możliwość ich niemalże nieograniczonego rozbudowywania. Nie chodzi tutaj wyłącznie o możliwość wymiany konkretnych podzespołów, która eliminuje konieczność regularnego kupowania nowszych modeli, aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, ale o nadzwyczaj liczne i zróżnicowane akcesoria komputerowe, które potrafią znacząco poszerzyć funkcjonalność pecetów i laptopów. Urządzenia te mogą także być po prostu gadżetami, designerskimi ciekawostkami, które umilą codzienne obcowanie z narzędziem pracy, czy przedmiotem zabawy. Dla graczy niezastąpione będą słuchawki z mikrofonem lub głośniki, joypady, kierownice oraz specjalnie zaprojektowane dla nich myszy i klawiatury. Pozostali, zarówno ci korzystający z komputerów w pracy, jak i na co dzień w domu, z pewnością docenią m.in. czytniki kart pamięci, zewnętrzne dyski twarde, huby USB, lampki do laptopów, kamery internetowe, czy też mikrofony i pamięci przenośne. Dla użytkowników mobilnych urządzeń przygotowano etui na czytniki e-booków, ładowarki do tabletów, podstawki chłodzące, a także podstawki pod tablety i notebooki oraz zaprojektowanie specjalnie dla nich uchwyty, plecaki, torby i etui. W bogatej ofercie sklepu internetowego MediaMarkt.pl każdy znajdzie takie akcesoria komputerowe, jakich potrzebuje lub które uzna za niezbędne, gdy tylko je po raz pierwszy ujrzy.