Gaming

Aktualne promocje

The Sims 4

The Sims 4

Gaming Tour 2023

Gaming Tour 2023

Zapoznaj się z atrakcjami!
Superoferty PlayStation

Superoferty PlayStation

Sprawdź promocje na prudukty PlayStation!
Graj jak nigdy wcześniej dzięki PlayStation 5

Graj jak nigdy wcześniej dzięki PlayStation 5

Dołącz do nowej ery gamingu!

Aktualności

więcej

2023-12-07

Ultrabooki są małymi i lekkimi notebookami odznaczającymi się długim czasem pracy akumulatora i funkcjami znanymi z tabletów. Firma Intel zaprezentowała nową klasę urządzeń na początku 2011 r. Ultrabooki są wyposażone w energooszczędne procesory Core i drugiej generacji i są znacznie wydajniejsze, a także droższe od notebooków. W urządzeniach zrezygnowano ze stacji dysków optycznych.
Więcej

2023-11-30

Oryginalna odsłona „Alone in the Dark” z 1992 r. zbudowała podwaliny pod gatunek survival horroru. Mrok, nieustanne napięcie i – przede wszystkim – ciągły niedobór zasobów. Remake studia Pieces Interactive przypomina, dlaczego świat pokochał tę grę. Poznaj mroczną tajemnicę posiadłości Derceto, w której rzeczywistość przeplata się z najprawdziwszym koszmarem. Sprawdź datę premiery remake’u „Alone in the Dark” i kup grę w okazyjnej cenie w Media Markt!

Więcej

Społeczność graczy nieustannie się powiększa. Elektroniczna rozrywka przyciąga do siebie ludzi bez względu na wiek i bez względu na zainteresowania. Gdy ktoś już raz spróbuje przygody w wirtualnym świecie, będzie chciał przeżywać kolejne. Walczyć z przeważającymi siłami wroga, eksplorować czarujące światy, rozwijać niebotycznie wysokie prędkości na najsłynniejszych torach świata, a w końcu zawiązywać przyjaźnie z innymi graczami, które nierzadko przechodzą do „reala” można zarówno w pojedynkę, jak i w grupie podczas zabawy w trybie single- i multiplayer, czy w trybie kooperacji. Gry dzielą się na tyle gatunków, że każdy z pewnością znajdzie coś właśnie dla siebie. Każdego miesiąca pojawiają się nowe tytuły, zarówno te wysokobudżetowe, jak i gry stworzone przez niewielkie studia. Konsole, korzystając z ogromnych możliwości coraz wydajniejszych podzespołów, przyczyniają się do pokazywania w grach coraz bardziej foto realistycznej grafiki. Gracze, którzy posiadają już własny sprzęt powinny zainteresować akcesoria do konsol, dzięki którym jeszcze bardziej spersonalizują oni swoje maszyny. W sklepie internetowym MediaMarkt.pl każdy fan elektronicznej rozrywki znajdzie bestsellery konsol i gier i wiele, wiele więcej.