Aktualności

więcej

2022-09-27

Ogromny światowy sukces, jaki odniosła produkcja polskiego studia CD Projekt Red, wzorowana na powieściach autorstwa Andrzeja Sapkowskiego, sprawiła, że gry podobne do Wiedźmina są coraz częściej rozchwytywane przez fanów gamingu. W tym artykule wskażemy Wam 5 gier, które prawdopodobnie przypadną Wam do gustu, jeśli wcześniej polubiliście Wiedźmina 3.

Więcej

2022-02-01

Chociaż przyzwyczailiśmy się do tego, że najciekawsze gry wychodzą pod koniec roku, ostatnio dzieje się zupełnie inaczej. Jeśli już zdążyliśmy kupić konsolę nowej generacji, taką jak PS5 albo Xbox Series, to jest się z czego cieszyć – nadciągają prawdziwe hity!

Więcej

Szukasz gier na konsole PS4, Xbox, Nintendo i PC? Zajrzyj na MediaMarkt.pl, gdzie znajdziesz bogatą ofertę gier, w tym także najgorętsze hity przedsprzedażowe. Czeka na Ciebie ponad 2000 gier na konsole, zarówno te najnowsze, jak i nieco starsze. U nas kupisz tytuły, o których mówi cały świat w doskonałych cenach oraz niszowe gry znane tylko w wąskim gronie maniaków komputerowych. Na naszej stronie znajdziesz gry strategiczne, logiczne, zręcznościowe, sportowe, przygodowe oraz dla dzieci. Dzięki zaawansowanym filtrom odpowiednią grupę tematyczną znajdziesz w kilka sekund. Mamy również wyraźnie podzielone gry na PlayStation 4, Xboxa One, Xboxa 360, Nintendo oraz PC, by każdy z graczy bez problemu mógł bez problemu znaleźć grę na odpowiednią konsolę. Oprócz tego można zakupić karty pre-paid. Zapoznaj się z naszą ofertą gier na PC oraz konsole PS4, Xbox i Nintendo. Zrób prezent sobie, swojemu dziecku lub spraw ogromną radość najbliższej osobie. Zapraszamy do zakupów.