Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj
×
0 0

Projektory (66)

Filtruj

Projektor ACER H6517ABD

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Polecamy

2 6 9 9 ,-

Zadzwoń

Projektor LED ASUS S1

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Polecamy

1 2 9 9 ,-

Zadzwoń

Projektor OPTOMA HD27

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Polecamy

2 8 7 9 ,-

Zadzwoń

Projektor OPTOMA H114

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Polecamy

1 9 9 9 ,-

Zadzwoń

Projektor OPTOMA GT1080e

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

Polecamy

3 3 4 9 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Jaki telewizor kupić? LED czy OLED? Zalety i wady 4K, zakrzywione telewizory, telewizory HDR i 3D, telewizory dla graczy... Sprawdź nasz poradnik!

Produkty z tej kategorii znajdą zastosowanie nie tylko w biurach, ale także w szkołach i domach. Projektory pomagają efektywnie przyswajać prezentowane informacje podczas firmowych zebrań, uatrakcyjniają proces uczenia się na zajęciach, a także mogą pomóc w przeprowadzeniu domowych projekcji filmowych. W odpowiednim przygotowaniu pokoju do zainstalowania w nim projektora pomogą uchwyty do projektorów oraz ekrany projekcyjne. Odpowiednio zainstalowany przy pomocy wysokiej jakości sprzętu instalacyjnego projektor stworzy system gwarantujący wyjątkowe wrażenia audiowizualne nieporównywalne do tych płynących z oglądania filmów w tradycyjny sposób. Na rynku dostępne są projektory LED i projektory tradycyjne. Pierwsze zapewniają dużą jasność, drugie nawet dziesięciokrotnie dłuższą żywotność oraz zdecydowanie niższe zużycie energii, co tworzy z nich znakomitą, przyjazną środowisku alternatywę. BenQ, Epson, Acer, czy inny liczący się na rynku producent, technologia DLP, czy 3LCD, rozdzielczość Full HD, czy niższa – to pytania pojawiające się przy wyborze konkretnego modelu. Bogata i atrakcyjna oferta sklepu internetowego MediaMarkt.pl spełni oczekiwania klientów o zróżnicowanych preferencjach.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Projektory