Aktualności

więcej

2023-09-19

Dzięki Apple CarPlay możesz bezpiecznie korzystać ze swojego smartfona z nadgryzionym jabłkiem jadąc samochodem. CarPlay pozwala swobodnie korzystać z podstawowych funkcji telefonu Apple i jednocześnie skupić się na drodze. Podpowiadamy, jak włączyć Apple CarPlay, by wykorzystać wszystkie jego możliwości.

Więcej

2023-09-13

Zastanawiasz się, co różni poszczególne rodzaje kart pamięci? Zgubiłeś się wśród tych wszystkich skomplikowanych nazw i klas? Spokojnie, jesteśmy tutaj, żeby pomóc! Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty przewodnik, dzięki któremu poznasz najważniejsze informacje na temat rodzajów kart pamięci.

Więcej

Smartfony – wszechstronne urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie codzienność


Smartfony należą do najpowszechniejszych i najpotrzebniejszych gadżetów elektronicznych. Korzystają z nich wszyscy: uczniowie, studenci, dorośli i emeryci. Najlepsze smartfony to takie, które odpowiadają naszym wymaganiom, a liczba modeli dostępnych na rynku oraz ich zróżnicowanie cenowe i technologiczne pozwala wybrać egzemplarz niemal szyty na miarę.


Tanie smartfony i flagowce – wybór należy do Ciebie!


Świat smartfonów jest kolorowy i głośny – mieni się barwami wyświetlaczy najnowszych generacji i zarzuca nas coraz to doskonalszymi technologiami. Dzisiejsze smartfony nie są już pełnymi wad telefonami sprzed 15 lat, których użytkowanie przyprawiało o ból głowy. Dziś wiele osób świadomie rezygnuje z posiadania komputera osobistego tylko dlatego, że smartfon pozwala na wykonanie wszystkich niezbędnych czynności.

Entuzjaści nowych technologii są podzieleni pomiędzy dwóch światowych gigantów i wybierają spośród dwóch opcji: Apple iPhone czy Android? To fundamentalne pytanie, które zada Ci każdy sprzedawca. Nie musisz się jednak martwić! W naszym sklepie znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać spośród setek opcji. Zdecyduj się na jeden z flagowych modeli lub przejrzyj nasze smartfony do 1000 zł. Postaw na klasyczne rozwiązania o stałej bryle lub zdecyduj się na jeden ze składanych smartfonów i czerp mnóstwo satysfakcji z użytkowania. Zależy Ci na doskonałej łączności i szybkim Internecie? Zapoznaj się ze smartfonami obsługującymi pasmo 5G!


Smartfony w MediaMarkt – najniższe ceny i największy wybór


Sprzedawane przez MediaMarkt smartfony to najnowsze propozycje na rynku. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia odpowiadające każdemu budżetowi. Niezależnie od tego, czy jesteś nowoczesnym fotografem ulicznym z dużymi wymaganiami, zabieganą kobietą biznesu, czy po prostu oczekujesz od smartfona, że będzie wydajnie pracował – w MediaMarkt znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Skorzystaj z naszych niskich cen i ekspresowej dostawy do domu lub wybranego punktu! Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi częstymi i różnorodnymi promocjami!