Aktualności

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki do telefonu

Słuchawki bezprzewodowe to rozwiązanie znane od dawna i używane przez wiele osób uprawiających sport. Perspektywa biegania, jazdy na rowerze, czy innego treningu z przeszkadzającymi kablami, jest na tyle nieatrakcyjna, że chcąc tego uniknąć, często decydujemy się na droższe słuchawki łączące się ze smartfonem przez technologię Bluetooth.

Więcej
Co potrafią inteligentne żarówki – przegląd rynku

Oszczędzanie energii na oświetleniu w dzisiejszych czasach nie musi wcale oznaczać chodzenia po domu i gaszenia wszystkich świateł. Dzięki inteligentnym żarówkom, proces zarządzania domowym oświetleniem stał się zdecydowanie bardziej zaawansowany, a fizyczna obecność w domu przestała być niezbędna.

Więcej
Jak wybrać maszynkę do mięsa? Przegląd najlepszych modeli

Jeśli odpowiedzialnie podchodzimy do swojej diety, powinniśmy przykładać wielką wagę do jakości tego co jemy, w tym także półproduktów. Zamiast gotowych dań mięsnych czy paczkowanego mięsa mielonego, lepiej jest kupować wieże i zdrowe produkty i przetwarzać je samodzielnie. Bardzo w tym pomoże domowa maszynka do mięsa.

Więcej
Świeże pieczywo na co dzień – jak wybrać wypiekacz do chleba

Jeśli uwielbiamy świeże pieczywo z pewnego źródła, wcale nie musimy wstawać z samego rana i biec do najlepszej lokalnej piekarni. Ulubiony chleb możemy przygotować sami w domu. I to wcale nie odgrzewając gotowe mrożone produkty, a przygotowując produkt od początku do końca. Jak to możliwe, żeby mieć swoje ulubione wypieki na zawołanie i piec chleb, nie będąc piekarzem?

Więcej
Kiedy cena nie ma znaczenia – przegląd najlepszych telewizorów 4K na rynku

Czasy, kiedy telewizory 4K były niedostępnym luksusem, już minęły. Urządzenia z najwyższą rozdzielczością rozpowszechniły się bardzo szybko, a ich ceny stopniowo spadły w związku ze zwiększającym się wiąż popytem na treści w jakości Ultra HD. Wciąż jednak wśród telewizorów UHD znajdziemy takie, których cena zdecydowanie przewyższa średnią. 

Więcej
Najlepsze akcesoria do Nintendo Switch

Chociaż konsola Nintendo Switch jest na rynku bardzo krótko, już zyskała sobie wielu fanów. Wraz z rozwojem konsoli, na rynku, oprócz nowych gier, pojawiają się także akcesoria dedykowane do nowej konsoli Nintendo. Z każdym kolejnym rokiem liczba dostępnych akcesoriów będzie rosnąć, ale już teraz jest w czym wybierać.

Więcej
Jak najlepiej pokazać swoje zdjęcia z wakacji?

Wyjeżdżając na wakacje, staramy się utrwalić miło spędzone chwile. Najczęściej efektem są dosłownie tysiące zdjęć. Co się dalej z nimi dzieje?  To już zależy od tego, czy znajdziemy chwilę na ich uporządkowanie, czy od razu rzucimy się w wir pracy i innych obowiązków, zapominając kompletnie o fotografiach.

Więcej
Odkurzacze pionowe – przegląd rynku

Sprzątanie swojego mieszkania lub biura to zadanie, z którym można sobie poradzić na rozmaite sposoby. Rynek urządzeń odkurzających ciągle się rozwija i obfituje w zróżnicowane rozwiązania, więc naprawdę mamy w czym wybierać.

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]