Aktualności

Jak podłączyć dwa monitory do laptopa lub komputera?

Dowolność w doborze sprzętów i ich podłączania do komputera lub laptopa pozwoli dostosować je do naszych potrzeb. To rodzi pytanie, jak podłączyć 2 monitory do laptopa lub komputera stacjonarnego! Po co właściwie? Za tym, jak do laptopa podłączyć 2 monitory, stoi taka sama logika, jak za podłączaniem dodatkowej klawiatury czy głośników.

Więcej
Jaki amplituner do kina domowego kupić? Ranking 2022

Zastanawiasz się, jaki amplituner do kina domowego będzie odpowiedni? Jeśli tak jest, to najprawdopodobniej nie zadowalasz się gotowym zestawem do kina domowego, a na własną rękę chcesz złożyć zestaw dopasowany do konkretnych potrzeb. Dlatego to właśnie ranking amplitunerów jest tym co, może pomóc w podjęciu właściwych decyzji i uniknięciu podstawowych błędów.

Więcej
Żyroskop w telefonie i zegarku – co to jest? Do czego służy?

Żyroskop to jeden z tych wynalazków, który zrewolucjonizował naprawdę wiele - od lotnictwa po tak bliskie nam przedmioty, jak telefony i smartwatche. Obecnie, prawie zawsze znajdziemy żyroskop w telefonie. Co to i do czego się przydaje? Jego głównym zastosowaniom i budowie przyjrzymy się w tym artykule!

Więcej
Jak zrobić bootowalny pendrive z Windowsem?

Okazało się, że przejście z płyt CD na rzecz pamięci USB czy pobierania z internetu, odbyło się raczej bezboleśnie - wszyscy użytkownicy bez większego oporu się nowego typu rozwiązań.

Naturalną konsekwencją tego procesu, jest potrzeba zastanowienia się, jak zrobić bootowalny pendrive z Windowsem. Co to jest i jak go przygotować krok po kroku? Podpowiadamy w tym poradniku!


Więcej
DTS – co to jest? Co oznacza ten skrót?

Jeśli lubimy cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem, czy to słuchając muzyki, czy oglądając filmy lub relacje sportowe na telewizorze, skrót DTS nie powinien być dla nas zagadką! Co to jest DTS, jakie są jego rodzaje i czy mamy dla niego alternatywy? Podpowiadamy w tym artykule!

Więcej
Telewizor 75 cali – ranking. Jaki kupić?

Myślisz, jaki telewizor 75 cali kupić? W artykule prezentujemy zestawienie dużych telewizorów, które warto mieć. Jeśli planujesz zakup w najbliższym czasie, nasz ranking powinien pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Więcej
Ranking najlepszych garnków – jakie kupić na gaz?

Dobre garnki może nie sprawią, że od razu nauczymy się świetnie gotować, ale przynajmniej nie będą nam przeszkadzać w dobywaniu kulinarnych umiejętności. Jeśli garnki po prostu dobrze spełniają swoją funkcję, wówczas nie trzeba się tym martwić i można w pełni poświęcić się eksperymentowaniu ze smakami.

Więcej
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]