Aktualności

Wiosenne porządki na balkonie – lista przydatnych sprzętów

Po okresie zimowym, w końcu przychodzi pora, aby uporządkować mieszkanie. Oprócz tradycyjnego wycierania kurzy czy mycia wszystkich okien, nie można zapomnieć także o balkonie. Jeśli mamy to szczęście, że posiadamy duży balkon możne on stać się nie tylko miejscem do przechowywania nieużywanych przedmiotów, ale prawdziwą ozdobą i wspaniałym miejscem do wspólnego spędzania czasu, gdy w końcu zrobi się cieplej.

Więcej
Telewizor do 2000 zł jaki model wybrać w 2018 roku

Funkcja telewizora w ostatnich latach wyraźnie się zmieniła. Coraz rzadziej śledzimy to, co stacje telewizyjne mają do zaoferowania w tak zwanej ramówce. Na dużych ekranach o coraz większej rozdzielczości, prym wiodą treści wyświetlane na żądanie, najczęściej w ramach usługi takiej, jak Filmbox czy Netflix.

Więcej
Jak przetrwać wiosnę – przegląd przydatnych urządzeń dla alergika

Większość z nas z utęsknieniem oczekuje wiosny. Nic dziwnego, skoro lubimy wyższe temperatury, zieleń, kolorowe kwiaty, słońce i aktywności na świeżym powietrzu. Jest jednak dość liczna grupa, która widzi także negatywne aspekty tej pory roku. To alergicy, dla których sezon pylenia bywa naprawdę trudnym okresem.

Więcej
Przedsprzedaż Sony Xperia XZ2 – dane techniczne oraz cena

Sony Xperia XZ2 to flagowy smartfon firmy Sony. Telefon został zaprezentowany na targach Mobile World Congress w Barcelonie. W sklepie MediaMarkt.pl przedsprzedaż tego modelu będzie trwała od 12 marca do 6 kwietnia. Sony w promocyjnym zestawie przygotowało dla klientów nie lada gratkę. Sprawdź, co znajduje się w przedsprzedażowym pakiecie! 

Więcej
Domowa sieć Wi-Fi – wybieramy router krok po kroku

Router to urządzenie, które jest zwykle wszędzie tam, gdzie korzystamy z internetu. Dzięki wykorzystaniu routera, różne urządzenia uzyskują – przewodowo lub bezprzewodowo – dostęp do internetu, który dostarcza operator. Wraz z rozwojem technologii, przybywa urządzeń, które są w ten sposób obsługiwane.

Więcej
Najbardziej uniwersalne laptopy w rozsądnej cenie – przegląd rynku

Laptopy rozpowszechniły się na rynku, skutecznie wypierając komputery stacjonarne. Wielu producentów wyspecjalizowało się nawet w dostarczaniu sprzętu do bardzo konkretnych potrzeb. Zupełnie inną specyfikację posiadają laptopy do gier, urządzenia przeznaczone do pracy, a także kompaktowe urządzenia, podobne do tabletów, których największą zaletą jest mobilność i niska cena.

Więcej
Konsole przenośne – którą wybrać i dlaczego?

Granie na urządzeniach przenośnych bardzo długo rozwijało się równolegle ze standardowymi konsolami podłączanymi do telewizora. Gdy graliśmy na konsolach 8-bitowych, do dyspozycji były też proste gry, takie jak Tetris czy kultowa rosyjska gra ze zbieraniem jajek, którą pamiętają chyba wszyscy urodzeni w latach osiemdziesiątych.

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]