Tunery (1)

Sortuj według
Popularność
20 produktów
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie gdy produkt będzie dostępny
Produkt chwilowo niedostępny

Wyświetlono 0 z 0 produktów.

Pokaż więcej produktów

Tunery radiowe – słuchanie radia w nowym wymiarze


Najlepsze tunery radiowe do kina domowego umożliwiają słuchanie ulubionych stacji radiowych w najwyższej dostępnej jakości, gwarantując wyraźny i wolny od zakłóceń dźwięk. Jest to możliwe dzięki jego precyzyjnemu przetwarzaniu. Tunery radiowe obsługują zakresy FM i UKF, a najlepsze z nich również zakresy DAB i DAB+, które charakteryzuje czysty, wysokiej jakości dźwięk. Jeśli posiadasz tuner radiowy z obsługą DAB i DAB+, nie musisz martwić się zakłóceniami, a ponadto masz dostęp do większej liczby stacji, ponieważ cyfryzacja pozwala na wydajniejsze wykorzystanie z dostępnych częstotliwości. Tunery radiowe do kina domowego mogą zapisać nawet 40 stacji FM i dodatkowych 40 stacji DAB/DAB+. Dobre urządzenie oferuje głębokie, przejrzyste i ekspansywne brzmienie - tak wysoką jakość dźwięku w czasie słuchania radia trudno osiągnąć w jakikolwiek inny sposób. Gwarantują ją najwyższej jakości przetworniki, technologie i inne zaawansowane rozwiązania.


W MediaMarkt sprzedajemy tunery radiowe najpopularniejszych producentów. Wyselekcjonowana oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.


Tunery radiowe DAB i DAB+ – co to takiego?


Technologia DAB/DAB+ była odpowiedzią na problem przepełnienia częstotliwości radiowych FM. DAB/DAB+ jest rodzajem łączności cyfrowej i niesie za sobą wiele usprawnień i ciekawych funkcjonalności, których nie spotkamy w tradycyjnym radiu analogowym. Największą i najistotniejszą cechą radia cyfrowego DAB/DAB+ jest odbieranie sygnału bez szumów i zakłóceń. Jeśli tylko znajdujemy się w zasięgu nadawania, sygnał na pewno będzie miał bardzo dobrą jakość. Technologia zapobiega także powstawaniu zakłóceń, gdy odbiornik jest w ruchu (na przykład w samochodzie).


Druga sprawa, to możliwość przesyłania wielu informacji do odbiorników. Oprócz samego dźwięku technologia DAB/DAB+ pozwala na przesyłanie komunikatów tekstowych (znacznie bardziej obszernych niż w przypadku klasycznego radia FM), które mogę być wyświetlane na ekranie radia lub tunera. To często spotykane rozwiązanie w nowoczesnych radiach samochodowych i nawigacjach z funkcją odbierania sygnałów radiowych.


Technologia DAB/DAB+ wciąż nie jest znana większości użytkowników tradycyjnego radia, jednak wszystko wskazuje na to, że z czasem się to zmieni, ponieważ trudno nie docenić zalet tej technologii. Rozważając zakup tunera radiowego, zdecydowanie warto zainwestować w model typu DAB/DAB+.


Tunery radiowe w najlepszych cenach tylko w MediaMarkt


Wszystkie tunery obsługujące technologię radia cyfrowego zostały w naszym sklepie dokładnie opisane. Jeśli jednak wolisz zdać się na doświadczenie i wiedzę profesjonalistów, odwiedź jeden z wielu naszych salonów stacjonarnych i zapytaj o zdanie doradców. Jeśli natomiast dokładnie wiesz, jaki model Cię interesuje, skorzystaj z naszej oferty online. Gwarantujemy najlepsze ceny oraz darmową dostawę do domu lub punktu odbioru. W większości przypadków sprzęt będziesz mógł odebrać osobiście już po 29 minutach!